Deklarata shokuese e qytetarit: Kapedani Ilir Meta duhej të ishte ‘vrarë’ me kohë, ja nga kush

6 Tetor, 09:57

Në programin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues gjithë diskutimin e kishte rreth Presidentit Ilir Meta. Zotëria komentoi deklaratat e kreut të shtetit pas miratimit të kodit zgjedhor dhe tha : Ilir Meta duhej të ishte vrarë , atë duhet ta kishin vrarë ligjet e këtij shteti”. Ndiqeni të plotë mendimin e tij.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha