“Dëshmitarë janë 200 dasmorë” pronari i lokalit: Policia të më kthejë 1 mln lekë që morri ryshfet

9 Tetor, 09:53

Vendimi i qeverisë për të falur gjobat e pandemisë ishte tema e ditës së sotme në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Nga Shkodra telefonoi një zotëri që tha se është pronari i një lokali dasmash dhe tregoi një histori personale. Ai tha se gjatë periudhës së pandemisë ka organizuar dasëm dhe që mos ta prishte u ka dhënë policëve 1 milion lekë ryshfet. Duke dëgjuar për këtë vendim zotëria pyet: A thua do mi kthejnë ato para?

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha