‘Dështon’ mirëkuptimi! Xhensila dhe Besi në gjykatë për divorc e ndarje pasurie

1 Qershor, 15:37 | Përditesimi i fundit: 2024-06-01 17:38:03

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga përballja gjyqësore mes Bes Kallakut dhe këngëtares Xhensila Myrtezajt, të cilët edhe ligjërisht kanë nisur procesin për ndarje. Ndërsa nuk arritën të divorcohen me mirëkuptim, tani çifti me dy fëmijë, do të ndajnë edhe pasurinë përmes betejave ligjore në gjykatë