Detajet e fundit të Reformës Zgjedhore

29 Maj, 08:44

Repolitix trajtoi çështjen aktuale të Reformës zgjedhore dhe zhvillimeve të minutave të fundit nga përfundimi i këshillit politik, ku qëndrimet e Bylykbashit, Gjiknurit dhe Hajdarit u pasqyruan në lidhje direkte. Të ftuar në studio për të diskutuar mbi këtë temë ishin, deputeti i pavaruru Ralf Gjoni, eksperti i cështjeve zgjedhore Kristaq Kume, analisti ilir Kalemaj dhe ish antari i këshillit kombëtar PD, Ervin Kulluri Emisionin "Repolitix" me moderator Denis Mingën mund ta ndiqni çdo të martë, të mërkurë dhe të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv.

Programe të tjera

Shiko të gjitha