Dikur në ‘luftë të egër’, Donaldi dhe Iliri bëhen bashkë për herë të parë pas 'BBV1', ja ku do i shohim

22 Mars, 20:56

Ilir Shaqiri dhe Donald Veshaj do të bëhen bashkë për herë të parë që nga finalja e madhe e "Big Brother VIP Albania 1", ku balerini u shpall fitues

Kategori të tjera