Diskutime në KAS mes përfaqësuesit të PS dhe LSI, Kaziaj: S'na dhe asnjë provë! Salianji: Duhet të ndash gabimin material nga shkelja e ligjit

14 Maj, 11:44

Debate mes përfaqësuesit të LSI dhe të PS janë zhvilluar në mbledhjen e KAS ku po shqyrtohet kërkesa ankimore e PD-LSI për rezultatin e zgjedhjeve në Berat.

Përfaqësuesi i LSI: S'na dha asnjë provë Salianji, e falenderoj. Ne kemi prova të konsiderueshme të një natyrshmërie shumë të rëndë. Ne prandaj kërkojmë vlerësim objektiv.

Salianji: Ato që thashë mund ti them prapë. Duhet të ndash gabimin material nga shkelja e ligjit. Vetë anëtarët e lsi dhe pd e kanë hetuar kët ëqendër votimi. Këto shkelje që janë hetuar nga kzaz dhe janë konfirmuar nga ana jonë, nuk janë shkelje.

Përfaqësuesi i LSI: Për të 3 herë rrjesht po përsërit të njëjtat gjëra

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha