Drejtësia që 'liroi' Dritan Dajtin / Pjesa e parë

14 Shkurt 2019, 16:42 | Përditesimi i fundit: 2019-02-14 16:43:02

Historia e vrasjes së 4 policëve në Durrës dhe pranimi i gjykimit të shkurtuar për Dritan Dajtin, gazetari Artan Hoxha tregon detajet në emisionin Repolitix të Report TV

Programe të tjera

Shiko të gjitha