Dua Lipa nuk i ndahet jugut të Shqipërisë, publikon videon me të dashurin duke u hedhur në det, flet edhe shqip

30 Korrik, 17:01

Këngëtarja Dua Lipa prej disa ditësh ndodhet në Shqipëri dhe ka zgjedhur bregdetin e jugut për të pushuar. Ylli botëror po shijon rrezet e nxehta të diellit së bashku me të dashurin, modelin e famshëm, Anwar Hadid dhe familjen e saj.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha