Durrës/ Aksident i rëndë në Hamallaj, vdes 16- vjeçari, plagoset shoferi! U përplasën me një ‘Audi’ me shpejtësi të lartë

22 Qershor, 20:25

Dy makina janë përplasur në aksin Gjiri i Lalzit-Maminas në zonën e Hamallajt dhe për pasojë ka mbetur viktimë e aksidentit një 16-vjeçar, i cili ishte pasagjer në një prej makinave. Shkak i aksidentit të rëndë dyshohet se ka qenë shpejtësia tej normave të lejuara e drejtuesit të 'Audit' që drejtohej nga Orges Merdita