Durrës/ Vendosën çadra e shezlongë në plazhet publike dhe ndërtuan pa leje ‘beach bar’, 7 persona në hetim

25 Qershor, 11:30

Shtatë persona janë vënë në hetim nga policia e Durrësit, pasi zaptuan plazhet publike me çadra dhe shezlongë si dhe ndërtuan pa leje të beach bar-eve. Policia ka sekuestruar 52 çadra dhe 106 shezlongë të vënë pa leje.