Dy turistë çekë humbin në Malin e Dajtit, gjenden pas disa orësh

14 Prill, 10:48 | Përditesimi i fundit: 2024-04-14 10:51:02

Mbrëmjen e djeshme, është marrë njoftim se 2 turistë nga Çekia, kishin humbur rrugën gjatë eksplorimit në Malin e Dajtit, dhe si pasojë kishin mbetur të izoluar në terrenin e thepisur të malit.