E rëndë në Tiranë, 29-vjeçarja ndërron jetë në maternitetin 'Koço Gliozheni' 4 ditë pas lindjes

1 Shkurt, 13:10 | Përditesimi i fundit: 2023-02-01 15:55:21

Një 29-vjeçare ka ndërruar jetë në Maternitetin e ri "Koço Gliozheni" pas lindjes. Burime për Report Tv bëjnë me dije se ka lindur në mënyrë natyrale të shtunën, një beb rreth 5 kg. Ka qëndruar në spital dhe pas 48 orëve, ka dalë me dëshirën e saj dhe ka ikur në shtëpi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha