EKSKLUZIVE/ Report Tv siguron videon e aksidentit tragjik në Bërxullë ku humbi jetën 10-vjeçari, makina ishte me shpejtësi skëterre

5 Qershor, 12:58 | Përditesimi i fundit: 2023-06-05 17:35:00

Report Tv ka siguruar ekskluzivisht videon e aksidentit tragjik në Bërxullë, ku humbi jetën një 10-vjeçar teksa ndodhej në lokalin e babait të tij. Siç shihet edhe nga pamjet filmike, makina vjen me një makinë skëterrë dhe përplaset në lokal me një mjet tjetër

Kategori të tjera

Shiko të gjitha