Ekskluzive/ Video modeli i kartës së identitetit që falsifikonte IT e Gjykatës së Korçës

18 Maj, 11:02 | Përditesimi i fundit: 2024-05-18 13:20:02

Report Tv dhe Shqiptarja.com siguron video ku duket qartë si falsifikohej karta e identitetit në kancelarinë e kthyer në bazë të falsifikimit të dokumenteve të shefit të IT të gjykatës së Korçës.