Ekskluzive/Soreca flet për negociatat dhe kush do ngrinte memorialin për Kacifas?

23 Tetor 2019, 10:18

Pjesa e parë

Ambasadori i Bashkimit Evropian në Shqipëri, Luigi Soreca, flet për herë të parë pas vendimit të së premtes, kur, për shkak të vetos franceze, u shty ndoshta për në muajin maj 2020 hapja e negociatave. Gjatë një interviste ekskluzive dhënë gazetarit Carlo Bollino për Report TV, Soreca thotë se është e domosdoshme që Shqipëria të vazhdoje detyrat e saj të shtëpisë

Pjesa e dytë 

Gazetari i Report Tv Artan Hoxha tha në studion e Report Tv me gazetarin Denis Minga se Kostandin Kacifas është bërë kokë turku dhe se Krimet e Rënda nuk kanë zbardhur asnjë prapaskenë të kësaj ngjarjeje.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha