Eksperti i ekonomisë Preçi: Qeveria të heqë dorë nga ligjet për amnisti fiskale e legalizim të kanabisit, fokusi të jetë prodhimi vendas

6 Korrik, 12:39

Situata ekonomike në vend, për ekspertin e ekonomisë Zef Preçi, është e favorshme për sipërmarrësit e mëdhenj dhe qeverinë, por jo për qytetarët.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha