Emisioni i plotë Rreze Dielli (8 Shkurt 2023)

8 Shkurt, 16:28

Zonja Albana solli tre receta plot shije në “Rreze Dielli”. Recetat e përzgjedhura për ditën e sotme ishin: Patëllxhanë turshi, pite me salcë kosi dhe kërnacka, Gjellë dimri me thjerrëza dhe patate

Flasim me mjeken gjinekologe Mimoza Keta në “Rreze Dielli” për problemet dhe komplikacionet që krijohen nga një cikël i çrregullt menstrual, por jo vetëm… Cilat janë disa shenja në ciklin menstrual që nuk duhet t’i injoroni?  

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha