EMRAT/ Kush janë 4 personat nën hetim për vendosjen e kamerave në Tiranë! Mes tyre Endrit Dokle

1 Shkurt, 12:19

Mes personave që janë nën hetim për vendosjen e kamerave spiune në Tiranë janë Endrit Dokle, Julian Malutaj, Aurel Penci dhe Ismet Kumarakaj.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha