Erdogan mbërrin në Rinas, pritet me ceremoni zyrtare dhe përqafime nga Rama

17 Janar, 10:48

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan ka mbërritur në Rinas, ku është pritur me ceremoni zyrtare nga kryeministri Rama.

Sapo Erdogan ka zbritur nga avioni është pritur me përqafime nga Rama. Ceremonia e mikpritjes u mbajt në aeroportin “Nënë Tereza”. Ndërsa vizita do të nisë nga qyteti i Laçit, aty ku është finalizuar projekti madhor i rindërtimit të lagjes se re me 524 apartamente, financim i qeverisë turke.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha