Familja nga Fieri apel për ndihmë: Na bie shiu në kokë kur fle gjumë, vuajtjet tona s'kanë fund! Djali i sëmurë me epilepsi: Dua të jetoj si çdo njeri

4 Shtator, 15:35

FIER- Mure të rrënuara, copa të suvasë që bien dhe tavani gati në të shembur....Kjo është shtëpia, e cila rrezikon ti zërë brenda tre anëtarët e familjes së Sami Çepeles.

Çifti i moshuar bashkë me djalin që vuan nga epilepsia jetojnë në fshatin Afrim i Ri të Bashkisë së Fierit. Kanë trokitur në shumë dyer, por nuk kanë marrë asnjë ndihmë.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha