Fansja i gjuan Dafina Zeqirit nga të pasmet në koncert, si reagoi këngëtarja

27 Korrik, 22:20

Një video nga një koncert i fundit i Dafina Zeqirit është bërë virale në rrjetet sociale. Përveç artit të saj, këngëtarja njihet për stilin e guximshëm, performancat provokuese dhe të zjarrta.

Kategori të tjera