Flamingot rikthehen në liqenin e Ohrit dhurojnë spektakël

15 Tetor, 22:34

Flamingot janë rikthyer sërish në liqenin e Ohrit dhe këtë vit, por më të shumtë në numër. Sipas Gani Begos, specialist pranë zonave të mbrojtura në Pogradec qëndrimi i flamingove nuk është i gjatë në kohë pasi habitati i tyre në vendin tonë  është Laguna e Nartës dhe Karavastasë.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha
Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha