FOTO/ Drejtuesi i motorit humb kontrollin dhe përplaset me murin në aksin Lezhë-Shëngjin, dërgohet në spital

22 Qershor, 10:19

Drejtuesi i një motori është plagosur rëndë ditën e sotme në aksin Lezhë-Shëngjin, pasi humbi kontrollin mbi drejtimin e mjetit duke u përplasur me murin anësor të rrugës.