FOTO-EKSKLUZIVE/ Ky është Jan Prenga, 49-vjeçari që vdiq pas rrëmbimit në Kamëz

28 Janar, 13:15

Report Tv siguron foton Jan Prengës, 49-vjeçarit që mbeti i vrarë pas rrëmbimit të ndodhur në Kamzë 10 ditë më parë.

Jan Prenga ishte babai i 5 fëmijëve dhe sipas policisë u mor peng pas një konflikti droge mes një prej vëllezërve të tij dhe vëllezërve Hajri për t'u mbajtur peng në resortin luksoz Golden në Shijak.

Kategori të tjera