Frika nga tërmeti/ Kamerat e sigurisë fiksojnë momentin epik! Burri hedh gruan në tokë dhe ia mbath drejt derës pa e kthyer kokën

29 Janar, 08:21

DURRES- Kur vjen puna për të shpëtuar nga tërmeti të gjithë ia mbathin 'me të katra'.

Një rast i tillë është fiksuar nga kamerat e sigurisë në një supermarket në Durrës ku një burrë i trembur nga tërmeti i një nate më parë vrapon drejt derës.Ai jo vetëm që nuk e pret gruan, por e shtyn atë për të pasur rrugën e lirë dhe pa e kthyer kokën pas është i pari që del jashtë. 

Kategori të tjera