Gazetares i ndodh e papritura në raportimin live, i riu shan Serbinë me 'libër shpie'

29 Nëntor 2022, 20:08

Ditën e djeshme u festua 110 vjetorit i shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë, dhe nuk munguan aktivitetet dhe festimet e shumta në qytete të ndryshme në Shqipëri dhe Kosovës.

Por, teksa një gazetare po raportonte "live" para koncertit të Dua Lipës, ka ndodhur një incident. 

Gazetarja po transmetonte tek publiku dhe zërin e qytetyarëve që ishin të pranishëm në koncert, por njëri prej tyre, kur kuptoi se ishte në transmetim direkt, ai nuk nguroi të lëshonte një të sharë në drejtim të Serbisë.

 


 

 

Kategori të tjera