Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes

1 Dhjetor 2022, 23:01

Bukuroshja Georgina Rodriguez ka shkuar në Katar për të mbështetur partnerin e saj Cristiano Ronaldo, gjatë Kupën e Botës. 28-vjeçarja postoi në Instagram Stories të mërkurën dhe ka ndarë foto të saj duke udhëtuar në Doha me fëmijët e tyre në një avion privat.

Kategori të tjera