Gjendet e mbytur 35- vjeçarja në liqenin e Fierzës, konstatohen shenja dhune! Zbulohet nga një banor i zonës

18 Qershor, 10:18

Viktima është rreth 35 vjeç dhe është ende e pa identifikuar, ndërsa  është transportuar sot në mëngjes në morgun e spitalit rajonal të Kukësit