Gjirokastër/ U kapën me 70 kg kanabis të fshehur në makinë, 3 në pranga! Njëri kontrollonte rrugën për prezencën e policëve

9 Dhjetor 2022, 09:55

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Gjirokastrës pasi kishin fshehur në makinë 87 pako me kanabis me peshë totale 70 kg. Ata janë identifikuar si Sotir Rroshi, 39 vjeç, Fernando Toska, 37 vjeç dhe Maria Çaushi, 37 vjeçe.

Kategori të tjera