Goditi me grusht Sali Berishën, del FOTO e Gert Shehut me pranga në spital! Nuk ka pranuar të japë dëshmi

7 Dhjetor 2022, 11:43

Pas orësh pamundësie për ta marr në pyetje për shkak të efektit të qetësuesve, 31-vjeçari Gert Shehu që goditi me grusht Sali Berishën është shprehur se do të flasë në një moment të dytë për sulmin.

Nga fotografia ku shfaqet me pranga në duar, duket se fytyra e tij është enjtur pasi u rrah nga bodigardët dhe mbështetësit e ish-kryeministrit pasi hyri në mes të protestuesve për ta goditur.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha