'Grabisnin' të rinjtë që pinin hashash tek kodrat e liqenit artificial, lihen në burg dy efektivët! Njëri prej tyre: Më kanë dhunuar në komisariat

28 Nëntor 2022, 13:05 | Përditesimi i fundit: 2022-11-28 14:53:17

Arrest në burg ka caktuar Gjykata Penale e Tiranës për efektivin e Komisariatit nr. 1 Serxhiu Cani dhe efektivin e policisë bashkiake, Sajmir Muzikanti.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha