Grabitën dyqanet e celularëve në Peshkopi dhe në Maqellarë, arrestohen dy persona

8 Maj, 14:55

Policia e Dibrës ka zbardhur grabitjen e dy dyqane celularësh në Maqellarë dhe në Peshkopi dhe kanë bërë të mundur arrestimin në flagrancë i shtetasve A. Ll., 19 vjeç,  M. P., 30 vjeç banues në Bulqizë

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha