Grabitja e Rinasit, seanca ndaj Talo Çelës do të mbahet më 7 qershor! Avokati: Nuk mori pjesë se kishte gjurin të dëmtuar, kam rezonancën e tij magnetike

23 Maj, 12:23 | Përditesimi i fundit: 2022-05-23 15:11:50

Seanca e radhës ndaj Talo Celës për grabitjen në Rinas do të mbahet me 7 qershor 2022. Avokati i Talo Çelës, i caktuar nga gjykata kërkon kohë për të përgatitur kërkesat për ballafaqim me Alkond Bengasin dhe vëllezërit Klement dhe Eldi Çala.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha