Grabitja e tokave në Lezhe Pj.1

19 Mars 2018, 07:09

Në Emisionin Repolitix në Report TV diskutohet çështja e tjetërsimit të pronave në bregdetin e Lezhës dhe arrestimi i kryetarit të kësaj Bashkia Fran Frrokaj Pj.1

Programe të tjera

Shiko të gjitha