Grammy 2023, këngëtarja Beyonce bën historinë, rrëmben 4 çmime dhe thyen rekord me 32 trofe! Harry Styles fiton ‘Albumin e vitit’

6 Shkurt, 14:21 | Përditesimi i fundit: 2023-02-06 14:35:27

Beyonce ka thyer rekord në ndarjen e çmimeve Grammy 2023 duke marrë trofeun e 32-të. Në ndarjen e çmimeve në Los Angelos Beyonce mori 4 çmime. Ajo bëri histori pasi fitoi çmimin për albumin më të mirë për kërcimin në muzikën elektronike me këngën “Renaissance”.

Kategori të tjera