Gripi i ri Shqipëria në izolim, flet Drejtoresha e ISHP Albana Fico - Moderatorja Odeta Dume dhuron gjak Live

1 Prill, 08:34

Emisionin "Repolitix" mund ta ndiqni çdo të martë dhe të mërkurë në orën 20:55 në ekranin e Report TV

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha