Guvernatori Gent Sejko: Ekonomia drejt përmirësimit, rritja 5.3% këtë vit

5 Maj, 17:33

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko, po mbanë një konferencë mbi vendimmarrjen e politikës monetare, ku tha se ritmi i rimëkëmbjes është përshpejtuar dhe se ekonomia ka ardhur drejt përmirësimit në tre muajt e fundit.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha