Habit vlonjati: Trump me origjinë shqiptare, ka një damar tonin, i kemi ngjitur sëmundjen e…

5 Nëntor, 10:20

Akuzat për vjedhje apo manipulim votash nuk janë vetëm shqiptare por u bënë edhe në zgjedhjet presidenciale në Amerikë. Një vlonjat që telefonoi mëngjesin e sotëm në “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv me drejtues Andi Kapxhiun me ironi tha : “Trump është me origjinë shqiptare, ka një damar nga ne dhe i kemi ngjitur sëmundjen e manipulimeve apo të mbajtjes së postit me forcë”.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha