Harta e re gjyqësore, pesë Gjykata Apeli në rrethe transferojnë mijëra dosje në Tiranë! Avokatët: Do të duhen vite që qyyetarët të marrin drejtësi

30 Janar, 14:05 | Përditesimi i fundit: 2023-01-30 16:27:38

Gjykatat e Apelit në Shkodër, Vlorë, Durrës, Korçë dhe Gjirokastër do të mbyllen më datën 1 shkurt. Të gjitha dosjet penale e civile aktualisht po transferohen në Apelin e Tiranës. Ndërsa nëpër rrethe do të mbeten vetëm zyrat për depozitimin e ankesave.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha