Himarë/ Vodhën sende me vlerë të dy turistëve gjerman, arrestohet 18-vjeçari, në hetim një i mitur

23 Qershor, 09:57

Një 18- vjeçar është vendosur në pranga dhe një i mitur do të hetohet në gjendje të lirë pasi u vodhën një shumë parash, tabletë, celularë dhe sende të tjera në automjetin e dy turistëve gjermanë