Historia e djalit “kinez”, i ati: Maskën e heq vetëm kur fut lugën në gojë, dorën s’ma jep

1 Dhjetor 2020, 11:13

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një qytetar e kishte merakun e pandemisë dhe kërkoi kujdes të madh. Ai tregoi historinë dhe veprimet e djalit të tij që jeton në Kinë gjatë ditëve të qëndrimit në Shqipëri dhe tha: “ Djali ndenjti 8 ditë dhe kurrë nuk ma dha dorën ndërsa maskën e hiqte vetëm kur fuste lugën në gojë”.

Programe të tjera

Shiko të gjitha