Historia e jetës së një këpucari

24 Shkurt, 09:24

#verijug #reportTV Takim me qytetarin Gani Hyka, që e ka mësuar zanatin e këpucarit kur ishte I ri dhe hapi në qytezën e Vorës një këpucari të vogël që më pas u shemb. Një rulot që shërbeu për gati dy vjet si këpucari dhe më pas hapja e një dyqani në qendër të Vorës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha