Ikona e muzikës greke koncert në Shqipëri, Glykeria ‘elektrizon’ publikun në Pogradec: E lumtur që kam mësuar të këndoj shqip

3 Gusht, 15:51

Këngëtarja greke me famë ndërkombëtare Glykeria duke përformuar koncert recital live, me këngë shqiptare dhe greke, për rreth 2 orë dhuroi emocione elektrizuese për publikun pogradecar.

Kategori të tjera