Imami: Kemi pasur informacion për bashkëpunimin mes PD-PS

6 Maj, 12:34

Një nga anëtarët e grupimit për PD-në, Arben Imami ka deklaruar se ka pasur informacion për tentativën e bashkëpunimit mes PD-PS, që sipas tij ka nisur që në 17 maj.

"Kemi informacion, Përpjekja ka filluar në 17 maj, ka qenë e pandërprerë, ka pasur këtë qëllim dhe ka dy dështime të mëdha, vijimi i kësaj rruge kuptohet se ku të çon në 2025", tha Imami.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha