INCIDENTI te Rithemelimi/ Qytetarja tenton të marrë fjalën, e largojnë me forcë

10 Qershor, 16:25

 

Protesta e sotme është e 11-ta dhe militantët cdo herë e më shumë janë më pak, tregues se sa vjen e kjo protestë nuk gjen mbështetje mes qytetarëve.