Inspektorati Ndërtimor dhe Policia Bashkiake Tiranë zbarkojnë te Federata Shqiptare të Futbollit! Inspektim ndërtimit të zyrave të reja?

27 Janar, 10:57 | Përditesimi i fundit: 2022-01-27 14:56:32

Inspektorati ndërtimor dhe policia bashkiake zbarkojnë te Federata Shqiptare të Futbollit. Ende nuk ka asnjë informacion se pse po kryhet ky inspektim por mendohet se ka të bëjë me respektimin e kritereve në ndërtimin e zyrave të reja të FSHF-së si dhe ambienteve përreth, që janë 2 fusha stërvitore.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha