Inter ‘ringjallet’ kundër Barcelonës, Napoli 'e ekzagjeron' kundër Ajaxit, Club Brugge nuk ndalet! Të gjitha rezultatet

5 Tetor, 15:57

Inter ka shtangur Barcelonën në supersfidën e së martës në Champions League, pasi falë heroit Calhanoglu fitoi 1-0 dhe mori 3 pikë shumë të vyera. Ndërkohë Napoli i ka shkaktuar humbjen më të rëndë në histori Ajaksit, ndërsa Club Bruge ka marrë një tjetër trepikësh. Këtë herë kundër Atletico Madrid që e ka mposhtur 2-0.

Kategori të tjera