Investigimi i Rai 3, deputeti Petro Koçi në Repolitix: Biseda me Ahmetajn nuk ishte kamera e fshehtë

4 Qershor, 22:12

Emision i Rai 3 për Shqipërinë vijon ende të diskutohet pasi në episodin e dytë doli biseda me Arben Ahmetajn dhe intervista me kryeministrin Edi Rama. Në Repolitix në Report Tv, të ftuarit debatuan mbi investgimin e Rai 3. Gazetari Redi Varaku u shpreh për Denis Mingën se në emision u thanë të vërteta ulëritëse nga Arben Ahmetaj.