Ishin në një nga zonat më të goditura nga tërmeti, Ekipi i Mundjes së Kosovës shpëton mrekullisht: Iu përveshëm punës të shpëtonim jetë njerëzish

7 Shkurt, 12:21 | Përditesimi i fundit: 2023-02-07 15:36:53

Ekipi i Mundjes në Kosovë ka shpëtuar mrekullisht nga tërmeti i fuqishëm që goditi pjesën juglindore të Turqisë dhe pjesën veriore të Sirisë. Ekipi i Mundjes kanë qenë në qytetin e Karamanit, një nga provincat e prekura më së shumti nga tërmeti i një dite më parë

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha