'Ishte bërë i padurueshëm! Planin e realizova me motrën, donte ta fejonte padëshirë!' Zbardhet dëshmia e djalit që ekzekutoi të atin në Durrës! Trupin e groposën në kasolle

24 Shkurt, 13:10 | Përditesimi i fundit: 2024-02-24 14:20:09

Shqiptarja.com dhe Report Tv zbardhin dëshminë e Hysen Metës, djalit 25 vjeçar i cili bashkë me të motrën, 19 vjeçe, vranë babanë, Pëllumb Meta. Për të fshehur trupin dhe groposur në kasollen e lopës u ndihmoi vëllai i vogël Amarlido 21 vjeç.